• BERNARD Chef 2023

• Dňa 14.02.2023 sa žiak IV.A triedy Daniel Brenessel (odbor kuchár) zúčastnil semifinálového kola medzinárodnej súťaže kuchárov v Brne. Úlohou každého súťažiaceho bolo v jednom zo štvorchodového menu použiť surovinu pivo značky Bernard. Tohto semifinále sa zúčastnilo 12 škôl zo Slovenska a Českej republiky. Danielovi a pani učiteľke Ing. Kataríne Vargovej (pripravujúci pedagóg) gratulujeme za reprezentáciu školy na medzinárodnej úrovni 😉

• Študuj vodnú dopravu a cestovný ruch 2023

• Dobrý deň milé kolegyne a kolegovia, žiaci a rodičia,včera, t.j. 09.02.2023 sa konala veľká prezentácia SŠ a zamestnávateľov pod záštitou Ministerstva dopravy a cestovného ruchu. Prezentácia sa konala v Bratislave v osobnom prístave na viacerých luxusných lodiach rôznych slovenských a zahraničných spoločností. Našu školu reprezentovali žiačky Töroková Erika (I.ND) a Hanáková Viktória (III.B) pod pedagogickým dozorom p. riaditeľa PhDr. Ing. Kubicu a Ing. Rössler. Počas doobedia sme reprezentovali školu pred žiakmi ZŠ a SŠ, v poobedných hodinách aj pred širokou verejnosťou. Pre záujemcov sme mali pripravené degustáciu kuchárskych a cukrárskych výrobkov, propagačné materiály o štúdiu na našej škole ale i z mesta Piešťany. Pre odvážlivcov sme mali pripravený vedomostný kvíz (mesto Piešťany a naša škola), po úspešnom vyplnení boli žiaci odmenení vecnými cenami. Ďakujeme žiačkam za vzornú prezentáciu, komunikáciu s ľuďmi a vystupovanie.