• Havária na vodovodnom potrubí

• Na ul. Mojmírova sa stala havária na vodovodnom potrubí. Vzhľadom na jej rozsah musel byť uzavretý hlavný prívod vody do budovy školy. Znamená to, že vo štvrtok, t.j. 29.09.2022 sa prerušuje výučba v SOŠ OaS, keďže celá budova školy bude bez dodávky pitnej vody. Prevádzok odborného výcviku (reštaurácia "Semafor" + kaderníctvo/kozmetika "Vršok") je tento oznam bezpredmetný, nakoľko nemajú problém s prívodom pitnej vody. Ďakujem za pochopenie a budeme vás informovať o ďalšom postupe.

• Verejná školská súťaž: „Daj novú tvár starej školskej schránke“

• Hľadáme kreatívneho človeka, ktorý rád maľuje/sprejuje a chce ukázať svoj talent a pretvoriť našu fádnu a nudnú schránku na „kus umenia“, ktorý bude niesť jeho/jej tvorbu a štýl.

Ak si tým správnym človekom, neváhaj a ozvi sa. Farby, spreje a všetky pracovné nástroje dostaneš podľa potreby.

Záujemca môže osobne prísť za pani Mgr. Máriou Baranovičovou alebo Mgr. Andreou Florkovou (na 2. poschodí kancelária školskej psychologičky č. 206 alebo učebňa č. 213) v dátume od 26.9. do 30.9.2022.

• Riaditeľské voľno

• Oznamujeme žiakom a rodičom, že riaditeľ školy udeľuje riaditeľské voľno žiakom Strednej odbornej školy obchodu a služieb, Mojmírova 99/28 na deň 16.09.2022 (piatok).

• Slávnostné zahájenie školského roka 2022/2023

• Vážení rodičia, milé žiačky a milí žiaci,
            Dňa 05.09.2022, t.j. pondelok sa na školskom dvore (za budovou školy) od 08:00 hod. uskutoční slávnostné zahájenie školského roka 2022/2023.
            V prípade nepriaznivého počasia sa zahájenie šk. r. bude konať v priestoroch školy, resp. jednotlivých učebniach a to:
            I.A uč. č. 209 - Ing. Vargová
            I.B uč. č. 104 - Mgr. Cviková