• Rada školy pri SOŠ OaS Piešťany

•

OZNÁMENIE VÝSLEDKU VÝBEROVÉHO KONANIA NA FUNKCIU RIADITEĽA STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY OBCHODU A SLUŽIEB, MOJMÍROVA 99/28, PIEŠŤANY

Rada školy oznamuje, že dňa 12. 4. 2019 sa konalo výberové konanie na funkciu riaditeľa Strednej  odbornej školy obchodu a služieb, Mojmírova  99/28, Piešťany.

Do výberového konania sa prihlásil jeden uchádzač: Ing. Anna Zálešáková

Priebeh výberového konania:

• Výberové konanie pozostávalo z písomnej časti (legislatíva a zákonník práce) a z ústnej časti (prezentácia koncepcie rozvoja školy).
        • Výberová komisia tajne hlasovala o návrhu na funkciu riaditeľa školy.
        • Keďže za predložený návrh hlasovala nadpolovičná väčšina všetkých členov Výberovej komisie, Rada školy konštatuje, že v zmysle §24 ods. 12 zákona 596/2003 Z.z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov predložený návrh bol schválený a výberové konanie bolo úspešné.
        • Rada školy navrhuje Trnavskému samosprávnemu kraju, zriaďovateľovi Strednej odbornej školy obchodu a služieb, Mojmírova 99/28, Piešťany, aby bol do funkcie riaditeľa školy vymenovaný úspešný kandidát - Ing. Anna Zálešáková.

V Piešťanoch dňa 15. 04. 2019

RNDr. Darina Ladická
        predseda Rady školy

P.č.  Mená členov RŠ  Delegovaný za:
        1.   RNDr.Darina Ladická  pedagogických zamestnancov
        2.   Mgr. Jana Hašková   pedagogických zamestnancov