• Ing. Anna Zálešáková
      • Ing. Anna ZálešákováRiaditeľka
      • PhDr. Ing. Tomáš Kubica
      • PhDr. Ing. Tomáš KubicaZástupca
      • Ing. Katarína Adamcová
      • Ing. Katarína AdamcováUčiteľka
      • Ing. Anetta Babulicová
      • Ing. Anetta BabulicováUčiteľka
        Triedna učiteľka: II. ND
      • Mgr. Mária Baranovičová
      • Mgr. Mária BaranovičováUčiteľka
        Školská psychologička
      • Mgr. Jarmila Blašková
      • Mgr. Jarmila BlaškováUčiteľka
      • Bc. Margita Bučková
      • Bc. Margita BučkováMajsterka odbornej výchovy
      •  Anna Bysterská
      • Anna BysterskáMajsterka odbornej výchovy
      • Mgr. Jarmila Cviková
      • Mgr. Jarmila CvikováMajsterka odbornej výchovy
      • Mgr. Branislav Dolinský
      • Mgr. Branislav DolinskýUčiteľ
      • Ing. Anna Drahovská
      • Ing. Anna DrahovskáUčiteľka
        Triedna učiteľka: III. B
      • Mgr. Ján Fábik
      • Mgr. Ján FábikUčiteľ
      • Bc. Zdenka Fekiačová
      • Bc. Zdenka FekiačováMajsterka odbornej výchovy
      • Mgr. Andrea Florková
      • Mgr. Andrea FlorkováUčiteľka
        Triedna učiteľka: III. A
      •  Iveta Gašparová
      • Iveta GašparováMajsterka odbornej výchovy
      •  Jozef Grňo
      • Jozef GrňoUčiteľ
        Triedny učiteľ: III. C
      • Bc. Zuzana Hanzlíková
      • Bc. Zuzana HanzlíkováMajsterka odbornej výchovy
      • Mgr. Jana Hašková
      • Mgr. Jana HaškováHlavná majsterka
      •  Anna Hauserová
      • Anna HauserováMajsterka odbornej výchovy
      • Mgr. Denisa Hlavinková
      • Mgr. Denisa HlavinkováMajsterka odbornej výchovy
      •  Alena Húšťavová
      • Alena HúšťavováMajsterka odbornej výchovy
      • Mgr. Andrea Karšayová
      • Mgr. Andrea KaršayováUčiteľka
        Triedna učiteľka: I. ND
      • Mgr. Leon Konečný
      • Mgr. Leon KonečnýUčiteľ
      • RNDr. Darina Ladická
      • RNDr. Darina LadickáUčiteľka
        Triedna učiteľka: I. B
      • Mgr. Peter Latka
      • Mgr. Peter LatkaUčiteľ
        Triedny učiteľ: II. NE, IV. C
      •  Jozef Masaryk
      • Jozef MasarykMajster odbornej výchovy
      • Mgr. Denisa Mlyneková
      • Mgr. Denisa Mlynekováškolská špeciálna pedagogička
      • Ing. Denisa Moravčíková
      • Ing. Denisa MoravčíkováUčiteľka
        Triedna učiteľka: I. NE, IV. A
      • Ing. Dagmar Poláčková
      • Ing. Dagmar PoláčkováUčiteľka
        Triedna učiteľka: I. C, II. C
      • Bc. Mária Práznovská
      • Bc. Mária PráznovskáMajsterka odbornej výchovy
      • Ing. Beata Pucheľová
      • Ing. Beata PucheľováUčiteľka
        Triedna učiteľka: II. B
      • Ing. Alexandra Rössler
      • Ing. Alexandra RösslerUčiteľka
        Triedna učiteľka: I. A, II. A
      • Ing. Alena Smolíčková
      • Ing. Alena SmolíčkováUčiteľka
        Triedna učiteľka: I. D
      •  Anna Urbanová
      • Anna UrbanováMajsterka odbornej výchovy
      •  Ľubica Valentová
      • Ľubica ValentováMajsterka odbornej výchovy
      • Ing. Katarína Vargová
      • Ing. Katarína VargováUčiteľka
      •  Miroslava Varhaníková
      • Miroslava VarhaníkováMajsterka odbornej výchovy
      •  Lucia Sersenová
      • Lucia SersenováMajsterka odbornej výchovy
      •  Alica Tuhovčáková
      • Alica Tuhovčákováadministratívna pracovníčka