• Konzultačné hodiny 2021/2022

    • Priezvisko a meno Titul Deň v týždni Čas Miestnosť
      Zálešáková Anna Ing. Štvrtok 13:35 - 14:20 Zborovňa
      Kubica Tomáš PhDr. Ing. Štvrtok 14:25 - 15:10 Zborovňa
      Babulicová Anetta Ing. NT - utorok
      PT - pondelok
      NT - 14:25 - 15:10
      PT - 13:35 - 14:20
      203/1
      Baranovičová Mária Mgr. NT - utorok
      PT - piatok
      NT - 11:20 - 12:05
      PT - 10:30 - 11:15
      Zborovňa
      Blašková Jarmila Mgr. Utorok 12:45 - 13:30 302
      Drahovská Anna Ing. Štvrtok 11:20 - 12:05 Zborovňa
      Florková Andrea Mgr. Štvrtok 14:25 - 15:10 213
      Grňo Jozef   NT - pondelok, PT - utorok 12:45 - 13:30 Telocvičňa
      Karšayová Andrea Mgr. NT - utorok
      PT - pondelok
      NT - 13:35 - 14:20
      PT - 12:45 - 13:30
      213
      Konečný Leon  Mgr. Piatok 10:30 - 11:15 Telocvičňa
      Ladická Darina RNDr. Streda 14:25 - 15:10 103
      Latka Peter Mgr. Pondelok 11:20 - 12:05 213
      Moravčíková Denisa Ing. NT - pondelok
      PT - streda
      11:20 - 12:05 203
      Poláčková Dagmar Ing. NT - utorok
      PT - streda
      NT - 14:25 - 15:10
      PT - 13:35 - 14:20
      4
      Pucheľová Beata Ing. Štvrtok 13:35 - 14:20 Zborovňa
      Rössler Alexandra Ing. Utorok 15:15 - 16:00 3
      Smolíčková Alena Ing. Streda 12:45 - 13:30 311
      Vargová Katarína Ing. NT - piatok
      PT - utorok
      NT - 12:45 - 13:30
      PT - 11:20 - 12:05
      4

       

      Školská psychologička

      Priezvisko a meno Titul Deň v týždni Čas
      Baranovičová Mária Mgr. Pondelok, Streda, Štvrtok 8:00 - 16:00

       

      Školská špeciálna pedagogička

      Priezvisko a meno Titul Deň v týždni Čas
      Mlyneková Denisa Mgr. Pondelok, Utorok, Piatok 7:30 - 15:30

       

      PPV Semafor - MOV 

      Priezvisko a meno Mesiac Týždeň Deň v týždni Čas

      Urbanová Anna
      Varhaníková Miroslava
      Bysterská Anna

      September 40. Utorok 14:00 - 15:00
      Október 41.
      Október 44.
      November 45.
      November 48.
      December 49.
      Január 3.
      Január 4.
      Hauserová Anna
      Bučková Margita Bc.
      Práznovská Mária
      September 39. Utorok 14:00 - 15:00
      Október 42. Utorok
      Október 43. Utorok
      November 46. Utorok
      November 47. Streda
      December 51. Utorok