• Školská súťaž PK beauty služieb

• V dňoch 28.3. – 8.4.2022 sa na škole uskutočnila školská súťaž PK beauty služieb 2. a 3. ročníka študijných odborov kaderník vizážista, kozmetik .

Žiačky súťažili v kategóriách :

• kaderník vizážista 3.ročník

téma „Stužková“

• kozmetik 3.ročník

téma : „Párty líčenie“

• kaderník vizážista 2.ročník

téma : „Romantický účes“

• kozmetik 2.ročník

téma : „Festivalové líčenie“

Súťaž prebiehala  na pracovisku praktického vyučovania „Vŕšok“ podľa harmonogramu a kritérií , ktoré vypracovali MOV v zmysle platnej školskej smernice.

Žiačky preukázali svoju tvorivosť, odborné zručnosti a vedomosti, použitie vhodných materiálov a pomôcok, ako aj schopnosť účelne si zorganizovať prácu  tak, aby  dodržali  stanovený časový limit na predvedenie svojho výkonu.

MOV vyhodnotili prácu žiačok v jednotlivých kategóriách podľa stanovených kritérií, na základe bodového hodnotenia s týmito výsledkami :

kaderník vizážista 3.ročník , téma „Stužková“

1. miesto  -  Šranková Sabina

2. miesto  -  Antalová Viktorie

3. miesto  -  Knapová Kristína

kozmetik 3.ročník , téma  „Párty líčenie“

1.  miesto  -  Biliková Viktória

2.  miesto  -  Dobrotková Simona

3.  miesto  -  Sládeková Nina

kaderník vizážista 2.ročník, téma  „Romantický účes“

1.  miesto  -  Hanáková Viktória

2.  miesto  -  Sasáková Liana

3.  miesto  -  Halašková Viktória

kozmetik 2.ročník, téma  „Festivalové líčenie“

1.  miesto  -  Koláriková Tereza

2.  miesto  -  Sládeková Lenka

3.  miesto  -  Jordanová Vanesa

Srdečne blahoželáme víťazom a ďakujeme všetkým súťažiacim za účasť, snahu, predvedené pracovné výkony a veľmi peknú prezentáciu svojich odborov.

• Školské majstrovstvá kraja v bedmintone

• Dňa 05.04.2022 sa v hale Gymnázia Piešťany uskutočnili ŠKOLSKÉ MAJSTROVSTVÁ KRAJA v BEDMINTONE.

Našu školu reprezentovali:

Družstvo chlapcov: D .Brenessel, E. Straka a A. Stolárik.

Družstvo dievčat: M. Follnerová a S. Bartošeková.

Po viacerých rokoch sa nám nepodarilo obsadiť medailové miesta. Napriek tomu všetci, ktorí reprezentovali našu školu podali veľmi dobré a bojovné výkony. K lepšiemu umiestneniu nám chýbalo asi len troška viac športového šťastia ako napr. na postup do semifinále chlapcov stačilo, keby sa D. Brenesselovi podarilo premeniť jeden z troch matchbalov, ktoré mal proti Štefanákovi z SPŠ Dopravná Trnava a dievčatá v súbojoch o druhé a tretie miesto podľahli najtesnejším rozdielom 1:2 školám SPŠ Stavebná Lomonosova Trnava a Gymnázium A. Merci Trnava.

Družstvá dievčat aj chlapcov sa zhodne umiestnili na 4. mieste

Našim žiakom ďakujeme za reprezentáciu školy a prajeme ďalšie športové úspechy.

• Veľkonočné trhy TTSK

• Vydarená akcia Trnavského samosprávneho kraja "Veľkonočné trhy" spojená s prezentáciou a predajom výrobkov našich žiakov.