• Voľné miesta pre 2. kolo prijímacieho konania pre školský rok 2022/2023

• Študijné odbory

6445 K kuchár:  1 voľné miesto

Do študijného odboru  6445 K kuchár  sa budú konať dňa 21.6.2022 o 8.00 hod prijímacie skúšky z matematiky a slovenského jazyka a literatúry.

Prihlášky na štúdium pre 2. kolo prijímacieho konania zasielajte na adresu školy alebo osobne na sekretariát do 10.6.2022.

• Veľký úspech pre MOJMÍRKU

• Dňa 29. apríla 2022 mala naša škola dôvod na radosť. V tento deň prebiehala v bratislavskej Inchebe súťaž finálového kola SKILLS SLOVAKIA-JUNIOR Gastro DEBIC CUP- cukrár.

Žiačka našej školy Viktória Blahová zo IV.C triedy vo finále vybojovala pre školu 2. miesto v zlatom pásme. Súťažnou úlohou bola príprava tartaletiek, podávaných ako kaviarenský dezert. Naša tartaletka bola naplnená čokoládovou ganache, pomarančovým krémom, preliata karamelovou polevou. Vzhľad tartaletky bol v prevedení snehových pusiniek, pomarančového čipsu a ozdoby z izomaltu.

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy 👍

• Víťaz behu na 800m

• Dňa 29.04.2022 sa na Mestskom atletickom štadióne Antona Hajmássyho v Trnave konala atletická súťaž XIV. župnej olympiády TTSK. Našu školu reprezentoval Tomáš Jakubík z triedy III.A v disciplíne beh na 800m. Tomáš obsadil 1. miesto a postupuje do celoslovenského kola. Gratulujeme za úspech a reprezentáciu školy.