• Imatrikulácie 2022

• Dňa 16.11.2022 sa na našej škole uskutočnili Imatrikulácie prvých ročníkov. Tohtoročná tematika sa niesla v atmosfére "súdu". Prvákom prajeme úspešný štart na Mojmírke. Organizátorom (pedagógovia + žiaci) ďakujeme za perfektné zorganizovanie akcie.

• Okresné kolo v hádzanej ...

• Dňa 04.11.2022 sa uskutočnilo okresné kolo žiakov stredných škôl v hádzanej na Gymnáziu Pierra de Coubertina v Piešťanoch. Naši žiaci sa umiestnili na 4. mieste. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy žiakom aj učiteľovi Mgr. Leonovi Konečnému.

• Projekt Krokus/Šafrán

• Naša škola sa zapojila dňa 02.11.2022 do projektu Krokus/Šafrán s triedou II.A a pedagógom Mgr. Babálovou, ktorá vyučuje na škole dejepis a slovenský jazyk a literatúru. Cieľom projektu je uctiť si ľudí, ktorí sa stali obeťami Holokaustu. Žiaci vysadili cibuľky krokusov do tvaru šesťcípej hviezdy, ktorou boli počas 2. svetovej vojny označovaní Židia. Kvety krokusov nám budú zdobiť trávnik už vo februári, koncom zimného obdobia.