III.C - Praktická časť záverečnej skúšky |
Učebný odbor: 6445 H kuchár, 6444 H čašník servírka |
Počet žiakov: 4 |
Dátum a čas |
Pracovisko |
Počet žiakov |
15.06.2023 (štvrtok) 7:00 |
Penzión DIANA, Piešťany |
1 žiačka – čašník servírka |
Reštaurácia DART, Piešťany |
2 žiačky – čašník servírka |
15.06.2023 (štvrtok) 9:00 |
Hotel MAGNÓLIA, Piešťany |
1 žiak – kuchár |
Zloženie skúšobnej komisie ZS |
Stáli členovia: |
Predseda: |
PaedDr. Elenka Hrčka Gvero |
Podpredseda: |
Ing. Katarína Vargová |
Triedny učiteľ: |
Ing. Dagmar Poláčková |
|
Ďalší členovia: |
Ing. Mária Riecka - učiteľka odborných predmetov |
|
Ing. Katarína Vargová – učiteľka odborných predmetov |
|
Mgr. Jana Hašková – HMOV |
|
Dávid Bartoš – inštruktor |
|
Miloš Jančovič – inštruktor |
|
Kristína Svátek - inštruktor |
|
|
|
III.C - Praktická časť záverečnej skúšky |
Učebný odbor: 6462 H barbier |
Počet žiakov: 4 |
Dátum a čas |
Pracovisko |
Počet žiakov |
16.06.2023 (piatok) 7:30 |
PPV kaderníctvo, Piešťany |
4 žiaci – barbier |
Zloženie skúšobnej komisie ZS |
Stáli členovia: |
Predseda: |
PaedDr. Elenka Hrčka Gvero |
Podpredseda: |
Ing. Katarína Vargová |
Triedny učiteľ: |
Ing. Dagmar Poláčková |
|
Ďalší členovia: |
Mgr. Jarmila Cviková – učiteľka odborných predmetov |
|
Lucia Sersenová – MOV |
|
Ing. Róbert Schmidt – delegovaný zástupca ŽK |
|
|
III.C - Praktická časť záverečnej skúšky |
Učebný odbor: 6445 H kuchár, 6444 H čašník servírka, 2964 H cukrár |
Počet žiakov: 11 |
Dátum a čas |
Pracovisko |
Počet žiakov |
19.06.2023 (pondelok) 7:00 |
PPV Reštaurácia Semafor, Piešťany |
3 žiaci – kuchár
4 žiaci – cukrár
4 žiaci – čašník servírka |
Zloženie skúšobnej komisie ZS |
Stáli členovia: |
Predseda: |
PaedDr. Elenka Hrčka Gvero |
Podpredseda: |
Ing. Katarína Vargová |
Triedny učiteľ: |
Ing. Dagmar Poláčková |
|
Ďalší členovia: |
Ing. Katarína Vargová – učiteľka odborných predmetov |
|
Ing. Dagmar Poláčková – učiteľka odborných predmetov |
|
Ing. Mária Riecka – učiteľka odborných predmetov |
|
Anna Urbanová – MOV odbor cukrár |
|
Bc. Mária Práznovská – MOV odbor kuchár |
|
Jana Tomanová – MOV – odbor čašník servírka |
|
Maroš Ondrišek – delegovaný zástupca RÚZ |
|
Ing. Róbert Schmidt – delegovaný zástupca ŽK |
|
Ing. Zuzana Uvírová – odborný zamestnanec ŠIOV |