• Veľký úspech pre MOJMÍRKU

5. 5. 2022

Dňa 29. apríla 2022 mala naša škola dôvod na radosť. V tento deň prebiehala v bratislavskej Inchebe súťaž finálového kola SKILLS SLOVAKIA-JUNIOR Gastro DEBIC CUP- cukrár.

Žiačka našej školy Viktória Blahová zo IV.C triedy vo finále vybojovala pre školu 2. miesto v zlatom pásme. Súťažnou úlohou bola príprava tartaletiek, podávaných ako kaviarenský dezert. Naša tartaletka bola naplnená čokoládovou ganache, pomarančovým krémom, preliata karamelovou polevou. Vzhľad tartaletky bol v prevedení snehových pusiniek, pomarančového čipsu a ozdoby z izomaltu.

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy 👍

• Víťaz behu na 800m

2. 5. 2022

Dňa 29.04.2022 sa na Mestskom atletickom štadióne Antona Hajmássyho v Trnave konala atletická súťaž XIV. župnej olympiády TTSK. Našu školu reprezentoval Tomáš Jakubík z triedy III.A v disciplíne beh na 800m. Tomáš obsadil 1. miesto a postupuje do celoslovenského kola. Gratulujeme za úspech a reprezentáciu školy.

• Školská súťaž PK beauty služieb

20. 4. 2022

V dňoch 28.3. – 8.4.2022 sa na škole uskutočnila školská súťaž PK beauty služieb 2. a 3. ročníka študijných odborov kaderník vizážista, kozmetik .

Žiačky súťažili v kategóriách :

• kaderník vizážista 3.ročník

téma „Stužková“

• kozmetik 3.ročník

téma : „Párty líčenie“

• kaderník vizážista 2.ročník

téma : „Romantický účes“

• kozmetik 2.ročník

téma : „Festivalové líčenie“

Súťaž prebiehala  na pracovisku praktického vyučovania „Vŕšok“ podľa harmonogramu a kritérií , ktoré vypracovali MOV v zmysle platnej školskej smernice.

Žiačky preukázali svoju tvorivosť, odborné zručnosti a vedomosti, použitie vhodných materiálov a pomôcok, ako aj schopnosť účelne si zorganizovať prácu  tak, aby  dodržali  stanovený časový limit na predvedenie svojho výkonu.

MOV vyhodnotili prácu žiačok v jednotlivých kategóriách podľa stanovených kritérií, na základe bodového hodnotenia s týmito výsledkami :

kaderník vizážista 3.ročník , téma „Stužková“

1. miesto  -  Šranková Sabina

2. miesto  -  Antalová Viktorie

3. miesto  -  Knapová Kristína

kozmetik 3.ročník , téma  „Párty líčenie“

1.  miesto  -  Biliková Viktória

2.  miesto  -  Dobrotková Simona

3.  miesto  -  Sládeková Nina

kaderník vizážista 2.ročník, téma  „Romantický účes“

1.  miesto  -  Hanáková Viktória

2.  miesto  -  Sasáková Liana

3.  miesto  -  Halašková Viktória

kozmetik 2.ročník, téma  „Festivalové líčenie“

1.  miesto  -  Koláriková Tereza

2.  miesto  -  Sládeková Lenka

3.  miesto  -  Jordanová Vanesa

Srdečne blahoželáme víťazom a ďakujeme všetkým súťažiacim za účasť, snahu, predvedené pracovné výkony a veľmi peknú prezentáciu svojich odborov.

• PARTNERI

• ZRIAĎOVATEĽ