• Obsadili sme pekné tretie miesto vo florbale :)

• Dňa 24.3.2022 sa uskutočnili v športovej hale gymnázia P.C. Piešťany MO SŠ vo florbale chlapcov. Zúčastnilo sa šesť stredných škôl nášho okresu, ktoré boli rozdelené do dvoch trojčlenných skupín.

V prvom zápase naši žiaci nastúpili proti SOŠT Piešťany. Po vyrovnanom priebehu sme vyhrali 3:2

V druhom zápase, v ktorom sa hralo o víťaza skupiny a postup do finále, sme nastúpili proti piešťanským hotelákom. Vo veľmi peknom zápase, po kvalitnom a bojovnom výkone sme podľahli hotelákom najtesnejším rozdielom 2:1. Na postup do finále to nestačilo :(

V zápase o tretie miesto sme zvíťazili proti SPŠE Piešťany 1:0 Naši žiaci podali výborný bojovný výkon aj do tretice. Aj v tomto zápase, tak ako aj v predchádzajúcich dvoch zápasoch nás podržal svojim perfektným výkonom v našej bránke neprekonateľný M. Orel. Vyrovnaný zápas nakoniec tesne pred koncom rozhodol strelec jediného gólu M. Kovalčík a tak po výhre 1:0 sme na turnaji obsadili veľmi pekné tretie miesto.

O tento pekný úspech sa zaslúžili žiaci: M.Orel, M.Kovalčík, D.Šimo, D.Auda, D.Baracka, E.Straka, M.Šadibol, M.Masár a D.Blaška.

Žiakom ďakujem za reprezentáciu školy.