Teoretická časť odbornej zložky maturitnej skúšky 2 |
22.05.2023 (pondelok) |
učebňa č. 105 |
P.č. |
Priezvisko |
Meno |
Trieda |
príprava žiaka |
odpoveď žiaka |
skúšobná komisia |
1. |
Kočicová* |
Lenka |
IV.B |
07:40 - 08:17 |
08:17 - 08:54 |
Ing. Anna Liceková,
Ing. Katarína Adamcová,
Ing. Anna Drahovská, Ľubica Valentová, Mgr. Jarmila Cviková |
2. |
Cetkovská |
Timea |
IV.B |
08:34 - 08:54 |
08:54 - 09:24 |
3. |
Knapová |
Kristína |
IV.B |
08:54 - 09:24 |
09:24 - 09:54 |
prestávka: 09:54 - 10:05 |
4. |
Antalová |
Viktorie |
IV.B |
10:05 - 10:35 |
10:35 - 11:05 |
Ing. Anna Liceková,
Ing. Katarína Adamcová,
Ing. Anna Drahovská, Ľubica Valentová, Mgr. Jarmila Cviková |
5. |
Marušicová |
Alexandra |
IV.B |
10:35 - 11:05 |
11:05 - 11:35 |
6. |
Šranková |
Sabina |
IV.B |
11:05 - 11:35 |
11:35 - 12:05 |
prestávka: 12:05 - 12:50 |
7. |
Hinerová** |
Eva |
IV.B |
12:50 - 13:34 |
13:34 - 14:18 |
Ing. Anna Liceková,
Ing. Katarína Adamcová,
Ing. Anna Drahovská,
MOV Húšťavová |
8. |
Kovaliková |
Sára |
IV.B |
13:48 - 14:18 |
14:18 - 14:48 |
9. |
Blahová |
Nina Lýdia |
IV.B |
14:48 - 15:18 |
15:18 - 15:48 |
10. |
Blatniaková |
Hana |
IV.B |
15:18 - 15:48 |
15:48 - 16:18 |
11. |
Dobrotková |
Simona |
IV.B |
15:48 - 16:18 |
16:18 - 16:48 |
12. |
Biliková |
Silvia |
IV.B |
16:18 - 16:48 |
16:48 - 17:18 |
13. |
Mikušová |
Natália |
IV.B |
16:48 - 17:18 |
17:18 - 17:48 |
* |
skúšanie 7 žiakov + 25% (37 min. príprava + 37 min. odpoveď) |
** |
skúšanie 2 žiakov + 50 % (44 min. príprava + 44 min. odpoveď) |
|
Anglický jazyk |
22.05.2023 (pondelok) |
učebňa č. 207 |
P.č. |
Priezvisko |
Meno |
Trieda |
príprava žiaka |
odpoveď žiaka |
skúšobná komisia |
1. |
Benedikovič* |
Matúš |
IV.A |
07:45 - 08:10 |
08:10 - 08:35 |
Mgr. Lucia Chochlíková,
Mgr. Andrea Florková,
Mgr. Andrea Karšayová |
2. |
Borovský* |
Denis |
IV.A |
08:10 - 08:35 |
08:35 - 09:00 |
3. |
Kelemen* |
Oliver Roland |
IV.A |
08:35 - 09:00 |
09:00 - 09:30 |
prestávka 09:30 - 10:00 |
|
4. |
Kočicová* |
Lenka |
IV.B |
10:00 - 10:25 |
10:25 - 10:50 |
Mgr. Lucia Chochlíková,
Mgr. Andrea Florková,
Mgr. Andrea Karšayová |
5. |
Miškech* |
Filip |
IV.A |
10:25 - 10:50 |
10:50 - 11:15 |
6. |
Šprinclová* |
Diana |
IV.B |
10:50 - 11:15 |
11:15 - 11:40 |
prestávka 11:40 - 12:30 |
|
7. |
Turčan* |
Juraj |
IV.A |
12:30 - 12:55 |
12:55 - 13:20 |
Mgr. Lucia Chochlíková,
Mgr. Andrea Florková,
Mgr. Andrea Karšayová |
8. |
Benko** |
Peter |
IV.A |
12:55 - 13:25 |
13:25 - 13:55 |
9. |
Hinerová** |
Eva |
IV.B |
13:25 - 13:55 |
13:55 - 14:25 |
10. |
Kališová |
Martina |
II.NE |
14:05 - 14:25 |
14:25 - 14:45 |
* |
skúšanie 7 žiakov + 25% (37 min. príprava + 37 min. odpoveď) |
** |
skúšanie 2 žiakov + 50 % (44 min. príprava + 44 min. odpoveď) |
|
Nemecký jazyk |
22.05.2023 (pondelok) |
učebňa č. 210 |
P.č. |
Priezvisko |
Meno |
Trieda |
príprava žiaka |
odpoveď žiaka |
skúšobná komisia |
1. |
Dvorský |
Dávid |
II.NE |
10:30 - 10:50 |
10:50 - 11:10 |
PhDr. Jana Miklášová, Mgr. Martina Karoly, Ing. Alexandra Rössler |
|
Teoretická časť odbornej zložky maturitnej skúšky 1 |
23.05.2023 (utorok) |
učebňa č. 3 |
P.č. |
Priezvisko |
Meno |
Trieda |
príprava žiaka |
odpoveď žiaka |
skúšobná komisia |
1. |
Jurík |
Matej |
IV.A |
07:30 - 08:00 |
08:00 - 08:30 |
Mgr. Lýdia Birčáková, Ing. Katarína Vargová, Ing. Denisa Moravčíková, Miroslava Varhaníková, Maroš Ondrišek |
2. |
Benedikovič* |
Matúš |
IV.A |
08:00 - 08:37 |
08:37 - 09:13 |
3. |
Benko** |
Peter |
IV.A |
08:37 - 09:20 |
09:20 - 10:04 |
prestávka: 10:04 - 10:30 |
4. |
Brenessel |
Daniel |
IV.A |
10:30 - 11:00 |
11:00 - 11:30 |
Mgr. Lýdia Birčáková, Ing. Katarína Vargová, Ing. Denisa Moravčíková, Miroslava Varhaníková, Maroš Ondrišek |
5. |
Jakubík |
Tomáš |
IV.A |
11:00 - 11:30 |
11:30 - 12:00 |
6. |
Baracka |
Dávid |
IV.A |
11:30 - 12:00 |
12:00 - 12:30 |
prestávka: 12:30 - 13:20 |
7. |
Kelemen* |
Oliver Roland |
IV.A |
13:20 - 13:57 |
13:57 - 14:34 |
Mgr. Lýdia Birčáková, Ing. Katarína Vargová, Ing. Denisa Moravčíková, Miroslava Varhaníková, Maroš Ondrišek |
8. |
Slovák |
Patrik |
IV.A |
14:04 - 14:34 |
14:34 - 15:04 |
9. |
Stolárik |
Adam |
IV.A |
14:34 - 15:04 |
15:04 - 15:34 |
10. |
Turčan* |
Juraj |
IV.A |
15:04 - 15:41 |
15:41 - 16:18 |
11. |
Vatrt |
Dominik |
IV.A |
15:48 - 16:18 |
16:18 - 16:48 |
* |
skúšanie 7 žiakov + 25% (37 min. príprava + 37 min. odpoveď) |
** |
skúšanie 2 žiakov + 50 % (44 min. príprava + 44 min. odpoveď) |
|
Anglický jazyk |
23.05.2023 (utorok) |
učebňa č. 207 |
P.č. |
Priezvisko |
Meno |
Trieda |
príprava žiaka |
odpoveď žiaka |
skúšobná komisia |
1. |
Šranková |
Sabina |
IV.B |
07:45 - 08:05 |
08:05 - 08:25 |
Mgr. Lucia Chochlíková,
Mgr. Andrea Florková,
Mgr. Andrea Karšayová |
2. |
Dobrotková |
Simona |
IV.B |
08:05 - 08:25 |
08:25 - 08:45 |
3. |
Cetkovská |
Timea |
IV.B |
08:25 - 08:45 |
08:45 - 09:05 |
4. |
Marušicová |
Alexandra |
IV.B |
08:45 - 09:05 |
09:05 - 09:25 |
5. |
Kovaliková |
Sára |
IV.B |
09:05 - 09:25 |
09:25 - 09:45 |
prestávka 09:45 - 10:15 |
|
6. |
Sládeková |
Nina |
IV.B |
10: 15 - 10:35 |
10:35 - 10:55 |
Mgr. Lucia Chochlíková,
Mgr. Andrea Florková,
Mgr. Andrea Karšayová |
8. |
Mikušová |
Natália |
IV.B |
10:35 - 10:55 |
10.55 - 11:15 |
9. |
Knapová |
Kristína |
IV.B |
10.55 - 11:15 |
11:15 - 11:35 |
10. |
Hargašová |
Alexandra |
II.ND |
11:15 - 11:35 |
11:35 - 11:55 |
prestávka 11:55 - 13:00 |
|
11. |
Krajčo |
Daniel |
II.ND |
13:00 - 13:20 |
13:20 - 13:40 |
Mgr. Lucia Chochlíková,
Mgr. Andrea Florková,
Mgr. Andrea Karšayová |
12. |
Lukáčová |
Kristína |
II.ND |
13:20 - 13:40 |
13:40 - 14:00 |
13. |
Ružičková |
Simona |
II.ND |
13:40 - 14:00 |
14:00 - 14:20 |
14. |
Hatalová |
Lenka |
II.ND |
14:00 - 14:20 |
14:20 - 14:40 |
15. |
Antalová |
Viktorie |
IV.B |
14:20 - 14:40 |
14:40 - 15:00 |
16. |
Blahová |
Nina Lýdia |
IV.B |
14:40 - 15:00 |
15:00 - 15:20 |
17. |
Blatniaková |
Hana |
IV.B |
15:00 - 15:20 |
15:20 - 15:40 |
18. |
Biliková |
Viktória |
IV.B |
15:20 - 15:40 |
15:40 - 16:00 |
|
Slovenský jazyk a literatúra |
23.05.2023 (utorok) |
učebňa č. 209 |
P.č. |
Priezvisko |
Meno |
Trieda |
príprava žiaka |
odpoveď žiaka |
skúšobná komisia |
1. |
Balonová |
Andrea |
II.NE |
07:45 - 08:05 |
08:05 - 08:25 |
Mgr. Jurčová, Mgr. Chrasteková,
Mgr. Babálová |
2. |
Borovská |
Mária |
II.NE |
08:05 - 08:25 |
08:25 - 08:45 |
3. |
Dvorský |
Dávid |
II.NE |
08:25 - 08:45 |
08:45 - 09:05 |
4. |
Kališová |
Martina |
II.NE |
08:45 - 09:05 |
09:05 - 09:25 |
5. |
Stolárik |
Adam |
IV.A |
09:05 - 09:25 |
09:25 - 09:45 |
Mgr. Jurčová, Mgr. Blašková, Mgr. Babálová |
prestávka 09:45 - 10:15 |
|
5. |
Klešč |
Dávid |
IV.A |
10:15 - 10:35 |
10:35 - 10:55 |
Mgr. Jurčová,
Mgr. Blašková,
Mgr. Babálová |
6. |
Jurík |
Matej |
IV.A |
10:35 - 10:55 |
10:55 - 10:35 |
8. |
Vatrt |
Dominik |
IV.A |
10:55 - 10:35 |
10:35 - 10:55 |
9. |
Slovák |
Patrik |
IV.A |
10:35 - 10:55 |
10:55 - 11:15 |
10. |
Bistáková |
Vanesa |
IV.A |
10:55 - 11:15 |
11:15 - 11:35 |
prestávka 11:35 - 12:30 |
|
11. |
Brenessel |
Daniel |
IV.A |
12:30 - 12:55 |
12:55 - 13:15 |
Mgr. Jurčová,
Mgr. Blašková,
Mgr. Babálová |
12. |
Halmová |
Katarína |
IV.A |
12:55 - 13:15 |
13:15 - 13:35 |
13. |
Hátriková |
Barbora |
IV.A |
13:15 - 13:35 |
13:35 - 13:55 |
14. |
Vatrtová |
Kristína |
IV.A |
13:55 - 14:15 |
14:15 - 14:35 |
15. |
Sojková |
Simona |
IV.A |
14:15 - 14:35 |
14:35 - 14:55 |
16. |
Jakubík |
Matej |
IV.A |
14:35 - 14:55 |
14:55 - 15:15 |
17. |
Baracka |
Dávid |
IV.A |
14:55 - 15:15 |
15:15 - 15:35 |
18. |
Drahovská |
Vanesa |
IV.A |
15:15 - 15:35 |
15:35 - 15:55 |
|
Teoretická časť odbornej zložky maturitnej skúšky 1 |
24.05.2023 (streda) |
učebňa č. 3 |
P.č. |
Priezvisko |
Meno |
Trieda |
príprava žiaka |
odpoveď žiaka |
skúšobná komisia |
1. |
Bistáková |
Vanesa |
IV.A |
07:30 - 08:00 |
08:00 - 08:30 |
Mgr. Lýdia Birčáková, Ing. Alexandra Rössler, Ing. Denisa Moravčíková, Mário Varga, Maroš Ondrišek |
2. |
Borovský * |
Denis |
IV.A |
08:00 - 08:37 |
08:37 - 09:13 |
3. |
Drahovská |
Vanesa |
IV.A |
08:45 - 09:15 |
09:15 - 09:45 |
prestávka: 09:45 - 10:00 |
4. |
Halmová |
Katarína |
IV.A |
10:00 - 10:30 |
10:30 - 11:00 |
Mgr. Lýdia Birčáková, Ing. Alexandra Rössler, Ing. Denisa Moravčíková, Mário Varga, Maroš Ondrišek |
5. |
Hátriková |
Barbora |
IV.A |
10:30 - 11:00 |
11:00 - 11:30 |
6. |
Klešč |
Dávid |
IV.A |
11:00 - 11:30 |
11:30 - 12:00 |
prestávka: 12:00 - 12:50 |
7. |
Miškech* |
Filip |
IV.A |
12:50 - 13:27 |
13:27 - 14:01 |
Mgr. Lýdia Birčáková, Ing. Alexandra Rössler, Ing. Denisa Moravčíková, Mário Varga, Maroš Ondrišek |
8. |
Sojková |
Simona |
IV.A |
13:31 - 14:01 |
14:01 - 14:31 |
9. |
Vatrtová |
Kristína |
IV.A |
14:01 - 14:31 |
14:31 - 15:01 |
* |
skúšanie 7 žiakov + 25% (37 min. príprava + 37 min. odpoveď) |
** |
skúšanie 2 žiakov + 50 % (44 min. príprava + 44 min. odpoveď) |
|
Slovenský jazyk a literatúra |
24.05.2023 (streda) |
učebňa č. 209 |
P.č. |
Priezvisko |
Meno |
Trieda |
príprava žiaka |
odpoveď žiaka |
skúšobná komisia |
1. |
Hargašová |
Alexandra |
II.ND |
07:40 - 08:00 |
08:00 - 08:20 |
Mgr. Jurčová,
Mgr. Chrasteková,
Mgr. Babálová |
2. |
Krajčo |
Daniel |
II.ND |
08:00 - 08:20 |
08:20 - 08:40 |
3. |
Lukáčová |
Kristína |
II.ND |
08:20 - 08:40 |
08:40 - 09:00 |
4. |
Ružičková |
Simona |
II.ND |
08:40 - 09:00 |
09:00 - 09:20 |
5. |
Hatalová |
Lenka |
II.ND |
09:00 - 09:20 |
09:20 - 09:40 |
prestávka 09:40 - 10:10 |
|
6. |
Šranková |
Sabína |
II.ND |
10:10 - 10:30 |
10:30 - 10:50 |
Mgr. Jurčová,
Mgr. Chrasteková,
Mgr. Babálová |
7. |
Antalová |
Viktorie |
IV.B |
10:30 - 10:50 |
10:50 - 11:20 |
8. |
Biliková |
Viktória |
IV.B |
10:50 - 11:20 |
11:20 - 11:40 |
9. |
Blahová |
Nina Lýdia |
IV.B |
11:20 - 11:40 |
11:40 - 12:00 |
prestávka 12:00 - 13:00 |
|
10. |
Cetkovská |
Timea |
IV.B |
13:00 - 13:20 |
13:20 - 13:40 |
Mgr. Jurčová,
Mgr. Chrasteková,
Mgr. Babálová |
11. |
Blatniaková |
Hana |
IV.B |
13:20 - 13:40 |
13:40 - 14:00 |
12. |
Dobrotková |
Simona |
IV.B |
13:40 - 14:00 |
14:00 - 14:20 |
13. |
Knapová |
Kristína |
IV.B |
14:00 - 14:20 |
14:20 - 14:40 |
14. |
Kovaliková |
Sára |
IV.B |
14:20 - 14:40 |
14:40 - 15:00 |
15. |
Marušicová |
Alexandra |
IV.B |
14:40 - 15:00 |
15:00 - 15:20 |
16. |
Mikušová |
Natália |
IV.B |
15:00 - 15:20 |
15:20 - 15:40 |
17. |
Sládeková |
Nina |
IV.B |
15:20 - 15:40 |
15:40 - 16:00 |
|
Anglický jazyk |
24.05.2022 (streda) |
učebňa č. 207 |
P.č. |
Priezvisko |
Meno |
Trieda |
príprava žiaka |
odpoveď žiaka |
skúšobná komisia |
1. |
Drahovská |
Vanesa |
IV.A |
07:45 - 08:05 |
08:05 - 08:25 |
Mgr. Lucia Chochlíková,
Mgr. Andrea Florková,
Mgr. Andrea Karšayová |
2. |
Hátriková |
Barbora |
IV.A |
08:05 - 08:25 |
08:25 - 08:45 |
3. |
Brenessel |
Daniel |
IV.A |
08:25 - 08:45 |
08:45 - 09:05 |
4. |
Baracka |
Dávid |
IV.A |
08:45 - 09:05 |
09:05 - 09:25 |
5. |
Vatrtová |
Kristína |
IV.A |
09:05 - 09:25 |
09:25 - 09:45 |
prestávka 09:45 - 10:15 |
|
6. |
Bistáková |
Vanesa |
IV.A |
10:15 - 10:35 |
10:35 - 10:55 |
Mgr. Lucia Chochlíková,
Mgr. Andrea Florková,
Mgr. Andrea Karšayová |
7. |
Jakubík |
Tomáš |
IV.A |
10:35 - 10:55 |
10:55 - 11:15 |
8. |
Jurík |
Matej |
IVA |
10:55 - 11:15 |
11:15 - 11:35 |
9. |
Sojková |
Simona |
IV.A |
11:15 - 11:35 |
11:35 - 11:55 |
prestávka 11:55 - 13:00 |
|
10. |
Slovák |
Patrik |
IV.A |
13:00 - 13:20 |
13:20 - 13:40 |
Mgr. Lucia Chochlíková,
Mgr. Andrea Florková,
Mgr. Andrea Karšayová |
11. |
Klešč |
Dávid |
IV.A |
13:20 - 13:40 |
13:40 - 14:00 |
12. |
Stolárik |
Adam |
IV.A |
13:40 - 14:00 |
14:00 - 14:20 |
13. |
Vatrt |
Dominik |
IV.A |
14:00 - 14:20 |
14:20 - 14:40 |
14. |
Halmová |
katarína |
IV.A |
14:20 -14:40 |
14:40 - 15:00 |
15. |
Balonová |
Andrea |
II.NE |
14:40 - 15:00 |
15:00 - 15:20 |
16. |
Borovská |
Mária |
II.NE |
15:00 - 15:20 |
15:20 - 15:40 |
|
Slovenský jazyk a literatúra |
25.05.2023 (štvrtok) |
učebňa č. 209 |
P.č. |
Priezvisko |
Meno |
Trieda |
príprava žiaka |
odpoveď žiaka |
skúšobná komisia |
1. |
Benedikovič* |
Matúš |
IV.A |
07:55 - 08:20 |
08:20 - 08:45 |
Mgr. Jurčová,
Mgr. Blašková,
Mgr. Babálová |
2. |
Borovský* |
Denis |
IV.A |
08:20 - 08:45 |
08:45 - 09:10 |
3. |
Kelemen* |
Oliver Roland |
IV.A |
08:45 - 09:10 |
09:10 - 09:35 |
prestávka 09:35 - 10:05 |
|
4. |
Miškech* |
Filip |
IV.A |
10:05 - 10:30 |
10:30 - 10:55 |
Mgr. Jurčová,
Mgr. Blašková,
Mgr. Babálová |
5. |
Turčan* |
Juraj |
IV.A |
10:30 - 10:55 |
10:55 - 11:20 |
6. |
Benko** |
Peter |
IV.A |
10:55 - 11:25 |
11:25 - 11:55 |
prestávka 11:55 - 13:00 |
|
7. |
Kočicová* |
Lenka |
IV.B |
13:00 - 13:25 |
13:25 - 13:50 |
Mgr. Jurčová,
Mgr. Chrasteková,
Mgr. Babálová |
8. |
Šprinclová* |
Diana |
IV.B |
13:25 - 13:50 |
13:50 - 14:15 |
9. |
Hinerová** |
Eva |
IV.B |
13:50 - 14:15 |
14:15 - 14:40 |
* |
skúšanie 7 žiakov + 25% (37 min. príprava + 37 min. odpoveď) |
** |
skúšanie 2 žiakov + 50 % (44 min. príprava + 44 min. odpoveď) |
|
Teoretická časť odbornej zložky maturitnej skúšky 2 |
25.05.2023 (štvrtok) |
učebňa č. 105 |
P.č. |
Priezvisko |
Meno |
Trieda |
príprava žiaka |
odpoveď žiaka |
skúšobná komisia |
1. |
Balonová |
Andrea |
II.NE |
09:30 - 10:00 |
10:00 - 10:30 |
Ing. Anna Liceková, Ing. Denisa Moravčíková, Ing. Anetta Babulicová, Ing. Robert Schmidt |
2. |
Borovská |
Mária |
II.NE |
10:00 - 10:30 |
10:30 - 11:00 |
3. |
Dvorský |
Dávid |
II.NE |
10:30 - 11:00 |
11:00 - 11:30 |
prestávka 11:30 - 12:15 |
4. |
Kališová |
Martina |
II.NE |
12:15 - 12:45 |
12:45 - 13:15 |
Ing. Anna Liceková, Ing. Denisa Moravčíková, Ing. Anetta Babulicová, Ing. Robert Schmidt |
5. |
Hargašová |
Alexandra |
II.ND |
12:45 - 13:15 |
13:15 - 13:45 |
6. |
Krajčo |
Daniel |
II.ND |
13:15 - 13:45 |
13:45 - 14:15 |
7. |
Lukáčová |
Kristína |
II.ND |
13:45 - 14:15 |
14:15 - 14:45 |
8. |
Ružičková |
Simona |
II.ND |
14:15 - 14:45 |
14:45 - 15:15 |
9. |
Hatalová |
Lenka |
II.ND |
14:45 - 15:15 |
15:15 - 15:45 |
|
Teoretická časť odbornej zložky maturitnej skúšky 2 |
25.05.2023 (štvrtok) |
učebňa č. 105 |
P.č. |
Priezvisko |
Meno |
Trieda |
príprava žiaka |
odpoveď žiaka |
skúšobná komisia |
1. |
Sládeková |
Nina |
IV.B |
07:30 - 08:00 |
08:00 - 08:30 |
Ing. Anna Liceková,
Ing. Katarína Adamcová, Ing. Anna Drahovská, MOV Hanzlíková |
2. |
Šprinclová* |
Diana |
IV.B |
08:00 - 08:37 |
08:37 - 09:14 |
|