SI STREDOŠKOLÁK, TAK SA UKÁŽ!

Obnov si platnosť svojho preukazu ISIC/EURO26 a využívaj všetky výhody naplno.

Známku si môžeš zakúpiť v škole, alebo cez internet na objednaj-preukaz.sk

Oznam pre žiakov a rodičov:

• Súčasná platnosť preukazu vyprší 30.9.2018.
      • Držitelia preukazov žiaka ISIC/EURO<26 si potrebujú zakúpiť známku ISIC 09/2019 na aktuálny školský rok a tým si zabezpečiť platnosť preukazu na študentské zľavy. Dokopy čaká na držiteľov platných preukazov ISIC/EURO<26 viac ako 150 000 zliav vo viac ako 130 krajinách sveta.
      • K novej známke ISIC 09/2019 navyše každý žiak dostane viac ako 50 špeciálnych kupónov s rôznymi extra zľavami (na školách vždy v septembri).
      • Bez novej známky je preukaz na tieto zľavy neplatný!
      • Známku si žiak môže zakúpiť v škole, alebo cez internet na objednaj-preukaz.sk

Preukaz žiaka ISIC/EURO<26 je:

1. identifikačným preukazom žiaka školy
      2. čipovou kartou na MHD, SAD a železniciach
      3. medzinárodným identifikačným preukazom študenta ISIC
      4. európskou kartou mládeže EURO<26
      5. čipovou kartou, ktorá nahrádza papierové stravné lístky
      6. preukazom pre vedecké a univerzitné knižnice
      7. platný vždy na jeden školský rok

Viac informácií o jednotlivých funkciách Preukazu žiaka ISIC/EURO<26 nájdete TU.

Zoznam škôl vydávajúcich Preukaz žiaka ISIC/EURO<26

Žiadosť o vydanie preukazu žiaka ISIC/Euro<26 alebo známky ISIC: zobraziť PDF